Apleista buhalterija (apleistos buhalterijos sutvarkymas)

Apleista buhalterinė apskaita

Buhalterinė apskaita apleista?

Jeigu manote, kad įmonės buhalterija yra tvarkoma aplaidžiai ar kažkurį laiką įmonės buhalterinė apskaita buvo visai netvarkoma, tai pats laikas susirūpinti, ir susisiekti su mumis.

Apleista buhalterija
Teikiame pagalbą esant apleistai buhalterijai:

  • Atliekame apskaitos įrašų patikrinimą;
  • Suvedame dokumentus, kurie nebuvo įtraukti į apskaitą;
  • Pilnai sutvarkome apleistą buhalterinę apskaitą.

    Apleistos buhalterijos tvarkymo kaina nustatoma individualiai.

    Klientų apskaitos dokumentus galime paimti patys arba juos galite pristatyti į biurą . Esant klientų pageidavimui, galime sudaryti praėjusio laikotarpio bandomąjį balansą, pelno (nuostolio) ataskaitą, pateikti pasiūlymus dėl veiklos rezultatų gerinimo ir/ar optimizavimo.


Apie mokesčių optimizavimą

Mokesčių optimizavimas – tai būdas patikrinti ir apkarpyti įmonės išlaidas. Profesionaliai atliekame mokesčių optimizavimą, ieškome būdų juos sumažinti, panaudoti įmonės lėšas efektyviai. Esant poreikiui, atliekame tinkamiausio užmokesčio konkrečioms pareigybėms sistemos siūlymą ir sureguliavimą.

  • Atliksime apskaitos įrašų patikrinimą;
  • Suvesime dokumentus, kurie nebuvo įtraukti, į apskaitą;
  • Bus pilnai sutvarkyta apleista buhalterinė apskaita.


Apleistos buhalterijos tvarkymo kaina


Jeigu norite turėti tvarkingą buhalterinę apskaitą, tiesiog susisiekite ir apleista buhalterija mes sutvarkysime.

Taip pat jei patikėsite mums tvarkyti apleista buhalteriją, ne tik turėsite sutvarkytą buhalterinę apskaitą, tačiau,pasiūlysime, gerą apskaitos kaina.

Apleistą apskaitą gali lemti toliau nurodyti veiksniai. Verslininkams, augant jų verslui, nebelieka laiko tvarkyti buhalterinės apskaitos. Kai kuriais atvejais nekompetentingas buhalteris gali palikti neatitikimus. Verslas gali sustabdyti veiklą, todėl apskaita nebaigiama tvarkyti iki galo.
Be tiesioginių finansinių pasekmių, apleista buhalterija gali sukelti kitas papildomas problemas verslui, pavyzdžiui  teisinės problemos, finansinės nuobaudos ir pakenkimas įmonės reputacijai. Šiais laikais, kai internetu informacija yra lengvai prieinama, išlaikyti švarius finansinius įrašus yra labai svarbu siekiant įgyti suinteresuotųjų šalių, įskaitant investuotojus, klientus ir partnerius, pasitikėjimą. Buhalterija.net yra pasirengę padėti įmonėms susitvarkyti apleistą buhalterinę apskaitą, užtikrinant atitikimą.

Kas yra apleista buhalterija?

Apleista buhalterija - tai finansiniai įrašai, į kuriuos buvo neatsižvelgta, kurie nebuvo reguliariai atnaujinami arba buvo netinkamai tvarkomi tam tikrą laiką.

Kodėl būtina spręsti apleistos buhalterijos klausimus?

Aplaidžiai tvarkant apskaitą užtikrinama atitiktis finansiniams reglamentams, išvengiama galimų teisinių problemų ir finansinių nuobaudų, išlaikoma įmonės reputacija ir patikimumas.

Kokias paslaugas Buhalterija.net siūlo apleistai buhalterinei apskaitai?

Siūlome platų paslaugų spektrą, įskaitant apskaitos įrašų tikrinimą, trūkstamų dokumentų įvedimą į sistemą, visišką apleistos apskaitos organizavimą ir taisymą.

Kaip nustatomos apleistos buhalterinės apskaitos paslaugų išlaidos?

Kaina nustatoma individualiai, atsižvelgiant į apleistos apskaitos, kurią reikia tvarkyti, sudėtingumą ir apimtį. Susisiekite konsultacijai  info@buhalterija.net,  +370 603 84 052.

Ar turiu pristatyti savo apskaitos dokumentus į Buhalterija.net biurą?

Galite pristatyti juos į mūsų biurą, tačiau taip pat siūlome galimybę patogiai pasiimti apskaitos dokumentus iš jums patogios vietos.

Kiek laiko trunka apleistos apskaitos tvarkymas?

Trukmė priklauso nuo aplaidumo masto ir konkrečių reikalingų paslaugų. Siekiame kuo veiksmingiau spręsti visas problemas. Susisiekite konsultacijai.

Ką daryti, jei nesu tikras dėl savo įmonės apskaitos būklės?

Rekomenduojame kreiptis į mus dėl pirminės konsultacijos. Galime įvertinti dabartinę jūsų apskaitos situaciją ir patarti, kaip elgtis toliau.

Kodėl mano verslui svarbus mokesčių optimizavimas?

Mokesčių optimizavimas užtikrina, kad nepermokėsite mokesčių ir įmonės lėšos bus naudojamos efektyviai. Taip pat galima nustatyti galimas sutaupytas lėšas ir strategijas, skirtas jūsų įmonės finansinei būklei pagerinti.
Ar galite padėti optimizuoti mokesčius?
Taip, siūlome mokesčių optimizavimo paslaugas, kad patikrintume ir sumažintume įmonės išlaidas.