Kaip pasirinkti buhalterį

Kaip pasirinkti buhalterį

5 pagrindinės taisyklės, kaip pasirinkti buhalterį jūsų smulkiajam verslui

Valdyti smulkųjį verslą, nors galų gale ir naudinga, kartais taip pat gali būti sudėtinga. Sunku būti puikiam visose verslo valdymo srityse, todėl tinkamos paramos sistemos sukūrimas yra pagrindinė jūsų bendros sėkmės dalis.

Jei finansai nėra jūsų stiprioji pusė, gali būti geriausia susirasti finansų ekspertą, kuris padėtų jums valdyti pajamas, mokesčius ir kitas finansines pareigas, susijusias su verslo nuosavybe ir veikla.

Tačiau atsižvelgiant į tai, kaip svarbu, kad jūsų komandoje būtų kompetentingas buhalteris, sprendimas pasirinkti buhalterį yra tai, ko neturėtumėte žiūrėti lengvai.

Štai penki paprasti patarimai , pagal kuriuos galite pasirinkti tinkamą buhalterį savo smulkiam verslui.


1. Ieškokite kvalifikuoto buhalterio, rinkitės buhalterį, kuris dirba šioje srityje ne vienerius metus. Daugeliu atvejų kvalifikuoto buhalterio, turinčio finansinį išsilavinimą, kvalifikaciją ir patirties pasirinkimas būtų idealus pasirinkimas smulkaus verslo savininkui, norinčiam augti ir sėkmingai vystytis.

2. Raskite ką nors, kas jums patinka. Nesvarbu, kiek patyręs ar įgudęs yra konkretus buhalteris, jei iš karto nepasijusite patogiai su juo kaip asmenybe. Jei jums nepatinka buhalteris asmeniniu lygmeniu, santykiai galiausiai nebus sėkmingi. Prieš priimdami sprendimą samdyti naują buhalterį, įsitikinkite, kad daug metų dirbate su šiuo asmeniu. Buhalterių keitimas gali būti sudėtingas ir be reikalo atitrauks jūsų dėmesį nuo vykdomos verslo veiklos.

3. Įsitikinkite, kad esate prioritetas. Nesidrovėkite paklausti, ar jūsų potencialus buhalteris turi pakankamai laiko jums. Jei buhalteris per protingą laiką sureaguos į jūsų užklausas, tai bus tik naudinga jūsų verslui.

4. Laikykite tai investicija. Mums visiems patinka maksimaliai išnaudoti savo biudžetą. Tačiau būkite labai atsargūs rinkdamiesi buhalterį pagal kainą. Pinigai, kuriuos išleidžiate geroms apskaitos ir mokesčių konsultacijoms, yra investicija į jūsų verslą ir būsimą sėkmę.

5. Nebijokite būti išrankiu. Kartais, net ir tinkamai planuodami ir atidžiai apžiūrėdami, galite pasirinkti ką nors, kas tiesiog netinka. Nors gali būti nepatogu diskutuoti su savo buhalteriu, ilgalaikė nauda, ​​kurią jūsų verslui turi tinkama komanda, verta trumpalaikio diskomforto, kurį sukelia tekimas išsiskirti su darbuotoju.

Sunkiai dirbate kurdami ir prižiūrėdami savo verslą, todėl pasirūpinkite, kad užmegztumėte tvirtus profesinius santykius; jie yra neatsiejama jūsų verslo sėkmės dalis.

Labai svarbu rasti tinkamą buhalterį, kuris suprastų jūsų verslo iššūkius ir galimybes, todėl skirkite laiko išsirinkti sau tinkamą komandos narį.